Wie zijn we

Rondpunt vzw

In Vlaanderen vallen jaarlijks ongeveer 30.000 verkeersslachtoffers. Rondpunt vzw ijvert voor een goede opvang van alle (in)direct betrokkenen bij een verkeersongeval en sensibiliseert voor een veiliger verkeer.

Slachtoffers, naasten, nabestaanden, veroorzakers en professionals kunnen bij Rondpunt terecht met al hun grote én ook kleine zorgen.

Daarnaast investeert Rondpunt in betere kansen voor alle betrokkenen door middel van beleidsbeïnvloeding en het opzetten van participatieprojecten op vlak van re-integratie naar werk, sport en vrije tijd.

Rondpunt werkt altijd samen, nooit alleen.

Rondpunt in woord en beeld

Bekijk de video

Rondpunt in woord en beeld

Jaarverslagen

Team

Joke Castelein

Algemeen Coördinator en Woordvoerder
joke.castelein@rondpunt.be
0488 83 68 15

Marlies Sandra

Coördinator Communicatie en Perscontact
marlies.sandra@rondpunt.be
0485 20 45 44

Teun van den Neste

Communicatiemedewerker
teun.van.den.neste@rondpunt.be

Nathalie Vandendaele

Stafmedewerker Verzekeringen &
Juridische zaken

nathalie.vandendaele@rondpunt.be

Marijke Janssenswillen
Lisse Cools

Stafmedewerker Re-integratie & Projectcoördinator
lisse.cools@rondpunt.be

Mieke Demoor

Administratief Medewerker
mieke.demoor@rondpunt.be

Sigirid Engelen

Projectcoördinator Getuigen onderweg
sigrid.engelen@rondpunt.be

Emilie Verloo

Projectmedewerker Getuigen onderweg
getuigenonderweg@rondpunt.be

Karl Beutels

Raad van bestuur

Algemene Vergadering

Philippe Hinnekens, voorzitter

Steven Hazenbosch

Katrien Hutsebaut, ondervoorzitter

Els Duval

Koen Van Wonterghem Wim Denkens
Karin Genoe Anne Leemans
Ignace Derese
Barbara Janssens 
Pim van Baarle

Onze partners

Vlaamse Overheid

Downloads

Delen

      Deze website gebruikt cookies. Sommige cookies zijn noodzakelijk om de website goed te doen functioneren en kan je niet weigeren als je deze site wil bezoeken. Andere cookies gebruiken we voor analysedoeleinden. Lees onze privacy en gebruiksvoorwaarden voor meer informatie.